Компанія TransUnion планує вийти на ринок США.

Компанія TransUnion, що спеціалізується на рішеннях в області безпеки, планує вийти на ринок США.

Trans Union

TransUnion оголосив в середу, що збирається вийти на американський гральний ринок через свою операційну дочірню компанію TransUnion Gaming Services LLC.

Прагнучи надавати послуги безпеки, такі як ідентифікація, шахрайство і маркетингові рішення, операторам у багатьох штатах, згідно з новинним випуском, вхід TransUnion на ринки повинен бути схвалений регулятором. Ігрові сервіси TransUnion кажуть, що вони можуть допомогти в онлайн-спортивних ставках і щоденних фентезі-спортивних іграх, на додаток до операторів і казино.

"TransUnion принесе свою довгу міжнародну історію на гральні ринки в США, де ми будемо використовувати наш досвід, щоб надати відмінний досвід як гравцям, так і бізнесу" ;, - сказав Стів Чаоукі (Steve Chaouki), президент по ринках США в TransUnion, в пресрелізі. "... Ми надамо можливості і рішення, які дозволять нашим клієнтам більш безперешкодно дотримуватися нормативні вимоги, забезпечуючи при цьому високий ступінь задоволеності споживачів". Спробуйте зіграти ігрові автомати безплатно, ви будете вражені.

TransUnion має 12-річну історію в ігровій індустрії. Він каже, що зіграв ключову роль в розширенні гральної присутності Великобританії на ринку США. Ігрові служби TransUnion допомагають операторам реєструвати, приймати на роботу і перевіряти нових гравців, прагнучи забезпечити безперебійну роботу користувачів.

Одним з невід'ємних продуктів TransUnion є TruValidate, який є ключовим продуктом компанії за посвідченням особи, аутентифікації, заснованою на ризику і аналітиці шахрайства. За словами компанії, він "об'єднує особисті та цифрові дані в одну з кращих платформ ідентифікації даних в світі".

Швидке зростання ринку США.

USA

У міру того, як все більше штатів легалізували мобільні відіграші на американському ринку, а онлайн-ігри продовжують рости, TransUnion прагне захистити гравців і їх дані. У Великобританії TransUnion обслужив 84 мільйони транзакцій для провідних ігрових брендів, пов'язаних з перевіркою особистості, шахрайством і відповідальною грою.

"Ми плануємо швидко розвивати наш бізнес в США, використовуючи багаторічний досвід роботи в галузі і нові рішення, які зроблять нас ключовими учасниками цього ринку", - сказав в пресрелізі Глен Голдштейн (Glen Goldstein), виконавчий віцепрезидент по диверсифікованим ринкам TransUnion і президент по гральним послугам TransUnion. "Зрештою, наш вихід на американський ринок дозволить встановити більш довірчі відносини між операторами і їх гравцями".

TransUnion Gaming Services знаходиться в процесі подачі заявки на кілька державних ліцензій для роботи з операторами США.

1
Доступные
цены
2
Безупречное
качество
3
Долгосрочная
гарантия
4
Осуществляем
доставку
 
f4d271357666b82edeca2a278401719c